Українські книжки бібліотекам країн Європи

Українські книжки бібліотекам країн Європи

Військова агресія Росії в Україні змусила виїхати з країни до Європи понад 6 млн людей, здебільшого жінок з дітьми, щоб зберегти найцінніше – життя. Зараз вони як ніколи потребують книжок рідною українською мовою, тому що «тривожна валізка» замала для всього, що нам дороге.

Благодійний фонд «Бібліотечна країна» за підтримки Мністерства культури та інформаційної політики України спільно з Українським інститутом книги, Українською бібліотечною асоціацією, Українською асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів підготували список літератури українських видавництв, що складається з:

  • 400 найкращих книг для дітей віком від 3 до 16 років (вартість пакету 2500 євро), дивіться перелік книг за посиланням.
  • 500 найкращих книг для дорослих (вартість пакету 3500 євро), дивіться перелік книг за посиланням, виданих у 2020-2022 роках, від 30 найкращих видавництв України, які сьогодні, в умовах воєнних дій, мають можливість постачати свої книги та надали їх за собівартістю (видавничими цінами). Цей список включає кращу класичну українську літературу, а також бестселери сучасних українських письменників, лауреатів та переможців українських та міжнародних літературних конкурсів.
  • Список книжок згідно навчальної програми української школи для учнів 5-11 класів (75 книжок вартістю 500 євро), дивіться перелік книг за посиланням, а також настільні ігри українських виробників для всієї родини.

Це рекомендований список книжок українських видавництв, також спеціалісти БФ «Бібліотечна країна» готові підготувати пропозицію по українським книжкам на будь-який запит за видавничим цінами і забезпечити логістику книг (митне оформлення, постачання замволених книжок протягом 14 днів), надати бібліографічний опис книжок у міжнародному форматіздійснити інформаційну підтримку проєкту в українських та європейських ЗМІ, а також організувати виступи українських письменників, ілюстраторів, митців у вашій бібліотеці як онлайн, так і у форматі “живого” спілкування.

Партнери проєкту:

Мністерство культури та інформаційної політики України, Комітет Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики, Український інститут книги, Українська бібліотечна асоціація, Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів, Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, Публічна бібліотека ім. Лесі Українки м. Києва, Державна бібліотека України для юнацтва, Тетяна Стус  дитяча письменниця, еспертка, керівниця проєкту промоції дитячого читання «BaraBooka. Простір української дитячої книги», Благодійний фонд «Твоя доброта».

https://bookwithoutborders.com/#about 

https://lukl.kyiv.ua/bezkategorii/knyzhkyvslidaktsiya/ 


livelibrary.ukraine@gmail.com

© 2022 Created with uabook.eu