Фотовиcтавки

Фотовиставки "Незалежні"

Фотовиставки “Незалежні” (найкращі документальні фотографії незалежної України 1991-2022 рр.) та “Незламні” (фотоматеріали війни в Україні 2022 року). 

В березні 2022 році журналісти України отримали Пулітцерівську премію за мужність та стійкість. Напередодні війни в Україні вийшов фотоальбом “НЕЗАЛЕЖНІ. Історія сучасної України у світлинах кращих документалістів” (понад 150 фотографій від 60 фотожурналістів України). Автор проєкту – журналіст Associated Press, лауреат премії Георгія Гонгадзе 2022 року Мстислав Чернов. 

Багато фотографів, чиї фото увійшли до альбому, зараз працюють на війні в Україні. І новий проєкт “Незламні” документальні фото війни в Україні є продовженням проєкту “Незалежні”. 

Українська асоціація професійних фотографів https://ukrainianphotographers.com/ спільно з Благодійним фондом “Бібліотечна Країна” http://livelibrary.com.ua/ мають можливість організувати фотовиставку найкращих документальних фото українських фотокореспондентів “НЕЗАЛЕЖНІ” (1991 -2022 р.р.).

Умови використання авторських робіт:

  • Відомості про автора та опис події, зображеної на фотографії, мають бути вказані у підписі до неї.
  • Роботи можуть бути надруковані лише один раз і використовуватися виключно в некомерційних цілях.
  • Усі файли фотографій мають бути видалені після друку. 
  • Заборонено передавати файли третім особам.
  • Після завершення зазначеної експозиції всі надруковані роботи мають бути знищені.
  • Якщо метою виставки є фандрейзинг, він не може бути повʼязаний зі збором коштів для військових. Збір коштів може здійснюватися лише для потреб журналістів або біженців. 
  • Також ми  допомагаємо фонду Journalism Emergency Relief Fund, просимо вказувати цю інформацію та посилання на фонд в афіші чи загальнодоступному описі заходу.
  • Після відкриття виставки просимо вас надати фото- та відеозвіт.
  • В якості партнерів проєкту просимо вказувати: Українську асоціацію професійних фотографів, керівником якої є Мстислав Чернов; Благодійний фонд “Бібліотечна країна”, Голова фонду Ігор Степурін.  

Надішліть, будь ласка, нам на пошту лист-замовлення у довільній формі із зазначенням вашої згоди по кожному з пунктів, а також інформацію щодо місця та термінів проведення виставки, основну тематику і концепт виставки, приблизно необхідну кількість фотографій.

Отримавши від вас підтвердження, ми найближчим часом підготуємо весь необхідний матеріал, а також надішлемо базу наявних фото. 

Адреса для надання інформації: igstepurin@gmail.com

Viber, WhatsApp, Telegram +3 8(067) 502-80-92

FB (messenger) https://www.facebook.com/igor.stepurin

livelibrary.ukraine@gmail.com

© 2022 Created with uabook.eu